فروش و نصب تجهیزات دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته درد درشب،دوربین مداربسته دیجیتال،دوربین مداربسته حفاظتی نظارتی

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات دوربین مداربسته ، تجهیزات صوت سیستم کنفرانس ،کپی برد هوشمند

 

 

تجهیزات دوربین مداربسته | تجهیزات هوشمند سازی مدارس| نصب و فروش دوربین مداربسته

مدرسه هوشمند، هوشمند سازی مدارس،تجهیزات هوشمند،مدرسه الکترونیکی،مدارس هوشمند،هوشمند ساز مدارس

تجهیزات دوربین مداربسته امروزه یکی از ابزارهای ضروری هر سازمانی محسوب می شود.کنترل نیروی انسانی ،حفاظت و نظارت از ساختمان های تجاری ،خصوص و دولتی از مزایای استفاده از دوربین های مداربسته می باشد.

با توجه به رشد روز افزون استفاده از دوربین ها و نیاز های متفاوت کاربران و نصب تجهیزات دوبین مداربسته در محیطهای مختلف موجب طراحی این سیستم های مداربسته در مدلهای مختلف با امکانات متفاوت گردیده است و از جمله مدلهای دوربین های مداربسته می توان به مدلهای زیر اشاره نمود.
دوربین مداربسته دید در شب
دوربین مداربسته گردان (چرخشی)
دوربین مداربسته صنعتی با باکس
دوربین مداربسته دام
دوربین مداربسته مینیاتوری
دوربین مداربسته حساس به حرکت

دوربین های مداربسته مجهز به دو تکنولوژی تحت شبکه (دوربین مداربسته دیجیتال) و دوربین مداربسته آنالوگ می باشند.هز یک از این دوربینهای مداربسته مناسب برای کاربردهای مختلف می باشد و هر کدام مزابا و معایب خود را دارند. انتخاب بهترین دوربین مداربسته ، استفاده از این دوربین متناسب با محل قرارگیری و همچنین نیاز و نوع کاربری مشتریان ،بهترین گزینه می باشد.از آنجاییکه این دوربینها در مدل های وسیغی در بازار یافت می شود استفاده از کارشناسان با تجربه در این تجهیزات ، به کاربران در انجام هزینه ای اضافی و انتخاب درست دوربین متناسب با نیاز خود بهره مند می سازد. لذا کارشناسان ما آمادگی ارائه خدمات زیر در خصوص این تجهیزات می باشند .

هوشمندسازی مدارس در نهایت به رشد همه جانبه دانش ‌آموزان از قبیل رشد ذهنی، جسمی، عاطفی و روانی، ارتقای توانایی‌ها و قابلیت ‌های فردی، تربیت نیروی انسانی متفکر و آشنا به فناوری، ارتقای مشارکت مردمی، منجر می شود.
قرن۲۱ به سمتي مي‌رود كه اكثر مشاغل به دانش و مهارتهاي رايانه‌اى نياز خواهند داشت. ورود به اين عرصه به نوع جديدي از آموزش نياز دارد كه با آموزش سنتي كنوني بخصوص آنچه هم اكنون در مدارس ايران در جريان است همخواني ندارد. مدتي است برخي كشورهاي جهان به تاسيس مدارس الكترونيكى يا آنچه در کشور ما مصطلح شده مدارس هوشمند دست زده و کلاسهای خود را به تجهیزات هوشمند مدارس تجهیز نموده اند.
در مدارس هوشمند سیستم های هوشمد سازی مدارس از قبیل وایت بردهای هوشمند و ویدئو پرژکشن در نحوه تدريس و ارزشيابي تاثير مي‌گذارد . در این کلاسها تدریس بصورت مالتی مدیا بوده و انتقال مفاهیم راخت تر و در زمان کمتری صورت می گیرد. در ضمن با بکار گیری این تجهیزات هوشمند استاد تسلط بیشتری بر روی مطالب و همچنین انتقال مطالب خواهد داشت .

یکی از این تجهیزات هوشمند سازی مدارس وایت برد هوشمند VosaBoard  می باشد. کمپانی Vosa این تخته ای هوشمند را در جهار تکنولوژی متفاوت و متناسب با سلیقه های مختلف طراحی و تولید کر ده است . جهت مقایسه این سه تکنولوژی به صفحه برد هوشمند مراجعه ویا با واحد فروش شرکت (تلفن : 88492097)تماس حاصل فرمایید. 
 
صفحه اصلی
محصولات

 

ویدئو پروژکتور

 

 

برد هوشمند

 

 

کپی برد

 

 

پرده نمایش

 

 

سیستم کنفرانس

 

 

ویژوالایزر

 

 

اورهد پروژکتور

 

 

اسلاید پروژکتور

 
ارتباط با ما
درباره ما
تازه ها

 

جهت مشاوره،اطلاعات بیشتر و نحوه خرید  با واحد فروش  تماس حاصل فرمایید.

تلفن : 88929926

 


 
 

 

هوشمند سازی مدارس